Aktualności

#InwestStory – Do inwestowania jeden krok!

2018-03-12 16:59:38


Dom maklerski Noble Securities S.A. we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, pod patronatem medialnym Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, kontynuuje spotkania dla inwestorów z cyklu #InwestStory – Do inwestowania jeden krok! Pierwsze spotkanie już 6 marca 2018 roku w Radomiu.

Cykl spotkań #InwestStory, dom maklerski Noble Securities S.A., rozpoczął w październiku 2017 r. W ramach cyklu eksperci domu maklerskiego oraz przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. odwiedzili 9 miast. Spotkania odbyły się w Krakowie, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Toruniu oraz Częstochowie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z giełdą. W spotkaniach udział wzięło ok. 1000 osób.

Kontynuacja spotkań z cyklu #InwestStory – Do inwestowania jeden krok!, ma na celu przekazanie inwestorom z innych miast niezbędnej wiedzy związanej z praktycznymi aspektami analiz: technicznej oraz fundamentalnej, które są nieodłącznym elementem inwestowania na giełdzie. Noble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., już w marcu wyruszają w Polskę.

Spotkania odbędą się:

  • 6 marca w Radomiu,
  • 14 marca w Gorzowie Wielkopolskim,
  • 21 marca w Kielcach,
  • 28 marca w Kaliszu.

#InwestStory, to przedsięwzięcie, które jest doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji w domu maklerskim Noble Securities S.A., jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Po zakończeniu części merytorycznej wszyscy uczestnicy spotkania zaproszeni zostaną na przyjęcie koktajlowe, podczas którego będą mieli możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz porozmawiać o sytuacji na rynku.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl