GPW Tech

GPW Tech SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

IT DEVELOPMENT MANAGER

Nr ref.: ITDM
Warszawa
etat
140 dni temu

Zakres zadań

  • nadzór nad rozwojem produktów informatycznych,
  • udział we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
  • koordynacja i nadzór nad realizacją projektów IT,
  • budowa zespołu i procesu dotyczącego obsługi powdrożeniowej klientów,
  • zarządzanie wsparciem i utrzymaniem systemów informatycznych.

Oczekujemy

  • doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami informatycznymi,
  • doświadczenia w zarządzaniu procesem wytwórczym rozwiązań informatycznych,
  • biegłej znajomości metodyk zarządzania projektami poświadczonej certyfikatami – preferowane metodyki „zwinne”,
  • znajomości ITIL (co najmniej certyfikat ITIL Foundation),
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętności organizacyjnych i planistycznych (m.in. analiza biznesowa, opracowywanie wymagań, wycena pracochłonności, itd.),
  • sprawdzonej w praktyce umiejętności łączenia wizji biznesowej z rozwiązaniami technologicznymi.

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • dogodną lokalizację,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość pracy zdalnej w ograniczonym zakresie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.