GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Księgowa

Nr ref.: K/DWF/2021
Warszawa
Etat (Umowa na zastępstwo)
23 dni temu

Zakres zadań

Bieżąca obsługa księgowa spółek z grupy GK GPW w zakresie:

  • Ewidencji faktur zakupu (krajowych i zagranicznych),
  • Rozliczania różnic kursowych,
  • Rozliczania i księgowania delegacji,
  • Kontroli dokumentacji finansowo-księgowej w zakresie prowadzonych zagadnień,
  • Przygotowywania przelewów,
  • Analizy/uzgadniania rozrachunków z dostawcami,
  • Przygotowywania potwierdzeń sald z dostawcami,
  • Wystawiania not korygujących do faktur zakupu,
  • Sporządzania analiz dot. kosztów ad hoc,
  • Przygotowywania danych do RMB,
  • Udział w pracach nad sporządzaniem sprawozdania finansowego GK GPW według MSSF,
  • Współpraca z audytorem w trakcie przeglądów i badań sprawozdań finansowych.

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości finansowej,
  • Minimum 2 -letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w pełnej księgowości,
  • Bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości i prawa podatkowego (VAT, CIT, WHT, PIT),
  • Podstawowej znajomość języka angielskiego,
  • Praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania finansowo-księgowego,
  • Dobrej znajomości MS Excel i Word,
  • Zdolności analitycznych,
  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy, pracy w zespole, pracy pod presją czasu,
  • Systematyczności w wykonywaniu obowiązków,
  • Rzetelności, odpowiedzialności i zaangażowania,
  • Gotowości do bardzo intensywnej pracy pod presją czasu w tygodniach poprzedzających publikacje sprawozdań i raportów (kwartalny reżim sprawozdawczy).

Mile widziane

  • Znajomość systemu Microsoft AX Dynamix,
  • Znajomość zasad rachunkowości według MSSF.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa na zastępstwo),
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole i w środowisku rynku kapitałowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • Możliwość pracy zdalnej (w ograniczonym wymiarze miesięcznym).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.