GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Programista RUST

Nr ref.: RUST/1_2021
Warszawa lub Łódź / praca zdalna
Etat / umowa zlecenie / B2B
16 dni temu

Zakres zadań

  • udział w budowie nowego systemu transakcyjnego,
  • realizacja prac badawczych związanych z rozwojem systemu,
  • praca w metodykach zwinnych,
  • implementacja funkcji i mechanizmów systemu transakcyjnego,
  • implementacja zmian w systemie transakcyjnym,
  • monitorowanie i analiza danych,
  • przygotowywanie testów i dokumentacji wytwarzanego oprogramowania.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego lub studiów w trakcie bądź doświadczenia potwierdzonego w CV,
  • znajomości języka programowania RUST,
  • umiejętności programowania funkcyjnego,
  • wiedzy z zakresu komunikacji sieciowej,
  • znajomości: Docker, Linux,
  • umiejętności rozumienia i analizy problemów, optymalizacji kodu w celu optymalizacji złożoności pamięciowej i obliczeniowej,
  • umiejętności organizacji pracy własnej, inicjatywy, zaangażowania,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość tokio.rs,
  • doświadczenie w budowie systemów transakcyjnych,
  • znajomość innych języków funkcyjnych.

Oferujemy

  • ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Transakcyjnej,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,
  • wynagrodzenie w przedziale 13 000 - 22 000 zł brutto przy umowie o pracę,
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • możliwość pracy zdalnej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.