GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Designer UX i UI

Nr ref.: TUX/1_2021
Warszawa lub Łódź / praca zdalna
Etat / umowa zlecenie / B2B
16 dni temu

Zakres zadań

  • analiza potrzeb użytkowników w zakresie korzystania z aplikacji,
  • projektowanie rozwiązań zapewniających ergonomiczną i intuicyjną obsługę aplikacji,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla programistów w zakresie uzgodnionych funkcji i mechanizmów systemu transakcyjnego,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej na podstawie implementacji zmian w systemie transakcyjnym,
  • przeprowadzanie warsztatów UX/UI,
  • wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentacji testów,
  • wsparcie w zakresie przygotowywania dokumentacji funkcjonalnej.

Oczekujemy

  • doświadczenia w projektowaniu interfejsów użytkownika (wireframing),
  • wiedzy z zakresu UX i znajomości dobrych praktyk w projektowaniu ekranów użytkownika,
  • umiejętności rozumienia potrzeb użytkownika i projektowania skoncentrowanego na użyteczności,
  • kreatywności i poczucia estetyki,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym biegłą komunikację anglojęzyczną i tworzenie dokumentacji w języku angielskim.

Mile widziane

  • znajomość UML,
  • znajomość HTML, CSS, SASS, SCSS itp.

Oferujemy

  • ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Transakcyjnej,
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,
  • wynagrodzenie w przedziale 13 000 - 19 000 zł brutto przy umowie o pracę,
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • możliwość pracy zdalnej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.