GPW

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Programista NodeJS

Nr ref.: PNJS/1_2021
Warszawa lub Łódź / praca zdalna
Etat / umowa zlecenie / B2B
16 dni temu

Zakres zadań

  • udział w projekcie badawczo-rozwojowym nowego systemu transakcyjnego,
  • rozwój systemów i narzędzi,
  • przygotowywanie testów i dokumentacji rozwijanego oprogramowania.

Oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość NodeJS, TypeScript, JavaScript, RxJS,
  • znajomość Docker, WebSocket,
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie jako programista,
  • umiejętność programowania obiektowego oraz funkcyjnego,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji przetwarzających dużą ilość danych,
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji  GIT.

Mile widziane

  • Linux, event sourcing,
  • ExtJs.

Oferujemy

  • Ciekawe doświadczenie w pracy nad wytworzeniem nowoczesnej Platformy Transakcyjnej,
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,
  • Wynagrodzenie w przedziale 13 000 – 22 000 PLN,
  • Ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • Bogaty pakiet benefitów (pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE),
  • Możliwość pracy zdalnej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.