IRGiT

IRGIT wchodząca w skład Grupy Kapitałowej GPW, poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Administrator IT

Nr ref.: A/IRGiT/2021
Warszawa
Etat
167 dni temu

Zakres zadań

  • wdrażanie nowych systemów IT, rozwój istniejących środowisk,
  • zarządzanie aktualizacjami systemowymi oraz wprowadzanie zmian w konfiguracji,
  • utrzymanie istniejących systemów,
  • obsługa incydentów, usuwanie usterek i awarii systemów IT, analiza i rozwiązywanie problemów,
  • tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego informatycznego (bądź ostatni rok studiów magisterskich),
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • komunikatywności i zaangażowania w codziennej pracy,
  • umiejętności budowania relacji oraz współpracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości systemów RedHat udokumentowanej certyfikatami (wymóg konieczny),
  • znajomości systemów JBOSS,
  • znajomości języka skryptowego bash,
  • bardzo dobrej znajomości systemu monitorowania Zabbix,
  • znajomości baz danych (PostgreSQL, Oracle, MariaDB),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: Ansible, Gitlab, Satellite.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • rozwijającą pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • pracę w centrum Warszawy (elastyczne możliwości pracy zdalnej).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.