GPW Private Market

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy w ramach Grupy Kapitałowej GPW łączą inwestorów, startupy oraz mentorów. GPW Private Market to projekt, dzięki któremu skorzystasz z różnych metod finansowania - głównie poprzez instrumenty kapitałowe i dłużne, współpracując ze zweryfikowanym i zaufanym inwestorem.

Jesteśmy platformą internetową opartą na technologii blockchain. Łączymy spółki niepubliczne, przede wszystkim startupy, z potencjalnymi inwestorami.

W ramach naszego rynku, spółki mają możliwość pozyskiwania kapitału poprzez crowdfunding oraz private placement. Platforma obsługuje też obrót i przenoszenie udziałów spółek.
 

Jak działamy?

 

 
 

 

Moduł rynku pierwotnego

Crowdfunding udziałowy (emisja akcji, udziałów w spółce z o.o.), crowdfunding dłużny (emisja obligacji) oraz private placement udziałów i akcji.

         

 

Moduł usługowy

Usługi HR, prawne, finansowe realizowane przez podmioty zewnętrzne. Platforma zapewnia emitentom dodatkowe funkcjonalności, m.in. narzędzia, dzięki którym spółki prezentują ofertę inwestorom, w tym przykładowe wzory dokumentów (formularze zapisów na akcje, obligacje, uchwały korporacyjne związane z podwyższeniem kapitału zakładowego, uchwały emisyjne, dokumenty korporacyjne – statut, umowa spółki).

         

 

Moduł mentoringu
i edukacji

Transfer wiedzy oraz komunikacja z uczestnikami projektu, od pozyskania finansowania aż do pojawienia się na rynku wtórnym.

 


 

 
        

INWESTORZY

Oferujemy inwestorom dostęp do możliwości inwestycyjnych w młodych, rozwijających się spółkach z potencjałem. GPW Private Market ma na celu zapewnienie dostępu do największej w Polsce, a docelowo w całej Unii Europejskiej, sieci obiecujących startupów w początkowych fazach wzrostu, jak również będących na dalszych etapach działalności. Spółki, które prezentujemy, są w trakcie pierwszej rundy finansowania lub już ją zamknęły. 

Co zyskujesz? Oferta GPW Private Market jest szansą na zdywersyfikowanie portfolio inwestycyjnego i zakup udziałów w młodych spółkach z ogromnym potencjałem

 

 

STARTUPY

Zapewniamy wsparcie od wczesnego wzrostu do późniejszego finansowania Twojej firmy. Naszą ofertę uzupełniamy o szereg specjalnie opracowanych usług.

GPW Private Market ma na celu umożliwienie startupom bezpośredniego dostępu do największej w Polsce sieci krajowych i międzynarodowych inwestorów z funduszy venture capital, private equity, aniołów biznesu oraz osób prywatnych.

    

Zostań częścią GPW Private Market i znajdź inwestorów spełniających Twoje wymagania w kolejnych rundach finansowania

    

większ swoje umiejętności finansowania firmy. Doskonalenie umiejętności to środek do skutecznego zarządzania

    

Przyjdź na szkolenie Early Select i dowiedz się, jak znaleźć inwestorów i przekonać ich, aby poparli Twoją firmę

    

Wykorzystaj wyjątkową szansę. GPW Private Market skupia kluczowych polskich oraz międzynarodowych inwestorów

 

 

        

MENTORZY

GPW Private Market oprócz platformy do pozyskiwania wsparcia finansowego zamierza dostarczy spółkom najwyższej jakości moduł mentoringowy. Młodzi przedsiębiorcy zdobędą wiedzę bezpośrednio od doświadczonych, rynkowych ekspertów. Dzięki nim, dowiesz się wszystkiego na temat zarządzania wzrostem, finansowania wzrostu i gotowości do przyszłego wejścia na Główny Rynek 

     
     
     
     
 

OFERTY PRACY

 

 


 

Kontakt

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi GPW Private Market!