Jesteś tutaj: Strona główna - GPWO GPWWiadomościWydarzenia / Konferencje / Debiuty

Aktualności

2013-12-01 18:19:47

Capital Market Summit

cms_strona_tytu___6.12.jpg 

Capital Market Summit
Doing Business
6 grudnia 2013

 

Zapraszamy Państwa do udziału w Capital Market Summit. Doing Business, którego ideą jest prezentacja praktycznych aspektów wykorzystania instrumentów rynku kapitałowego oraz wymiana informacji i doświadczeń między inwestorami a aktualnymi i potencjalnymi emitentami giełdowymi.

Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym, umożliwiające jego uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami inwestowania na rynkach giełdowych, wykorzystania narzędzi rynku kapitałowego (debaty panelowe, wystąpienia i warsztaty kierowane do praktyków). Z drugiej strony, impreza kierowana jest do środowiska biznesu – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i innych, którzy znajdą tu ofertę szkoleniową oraz łatwo dostępne porady specjalistów w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój swoich projektów.

Capital Market Summit. Doing Business jest inicjatywą otwartą, w której mogą uczestniczyć wszystkie osoby zainteresowane giełdą i spółki związane z rynkami GPW: inwestorzy indywidualni, instytucjonalni, emitenci notowani na Głównym Rynku, NewConnect i Catalyst, potencjalni emitenci, domy maklerskie, Autoryzowani Doradcy, firmy doradcze i partnerskie media.

Program wydarzenia:

1. Sala Notowań (poziom 2) -
rozwiń 

2. Sala NewConnect (poziom 0, wejście od ul.Książęcej) - rozwiń

3. Sala Catalyst (Hol Centrum Giełdowego, poziom 1) - rozwiń

4. Hol Centrum Giełdowego (1 poziom, wejście od ul.Książęcej) - rozwiń

5. Wystawa przedwojennych akcji na GPW 
    (Hol Centrum Giełdowego, poziom 1)
- rozwiń

 
Partnerami wystawy są: Muzeum Motoryzacji w Nieborowie, Fundacja im.Kronenberga Citi Handlowy oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

 

Aby wziąć udział w konferencji Capital Market Summit należy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza - zarejestruj się.

Jeśli chcesz wziąć udział w Dniu Otwartym GPW 7.12 ,  czytaj dalej....

 

 

 

  • Dołącz do nas
  • Śledź nas
  • Zamów Newsletter
  • RSS
  • Wersja mobilna
  • Google Play
  • Apple Store
  • GPW Media