Jesteś tutaj: Strona główna - GPWO GPWWiadomościWydarzenia / Konferencje / Debiuty

Aktualności

2013-09-25 16:47:05

Zapowiedź debiutu

26 września br. na parkiecie Głównego Rynku GPW zadebiutuje spółka e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa. e-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa S.A. będzie 444. spółką notowaną na Głównym Rynku oraz 14. debiutem na tym rynku w 2013 roku i 24. spółką, która przejdzie z NewConnect na główny parkiet warszawskiej giełdy.

Informacje o spółce

Spółka e-Kancelaria M. Pawłowski Sp. k. (poprzednik prawny Emitenta) powstała w 2003 we Wrocławiu. Celem założycieli było stworzenie pierwszej w branży obrotu wierzytelnościami spółki, świadczącej kompleksowe usługi dochodzenia należności oraz doradztwa prawnego dla małych i średnich przedsiębiorstw na skalę ogólnopolską. Spółka posiada filie w Katowicach, Olsztynie, Warszawie, Krakowie, Gdańsku Poznaniu, Łodzi, Szczecinie i Lublinie. Każda z nich to prężnie działająca placówka, w której zatrudnieni są pracownicy mobilni, objęci programem specjalistycznych szkoleń wewnętrznych
 

W roku 2005 e-Kancelaria wstąpiła do szeregów Polskiego Związku Windykacji, którego członkostwo zobowiązuje firmę do utrzymywania najwyższych standardów obsługi oraz działania w oparciu o zasady kodeksu honorowego. Do dnia dzisiejszego Spółka pozostaje członkiem Związku.

Jednym z przełomowych momentów w rozwoju był rok 2007, kiedy to e-Kancelaria rozpoczęła współpracę z Zamkniętym Niestandaryzowanym Funduszem Sekurytyzacyjnym S-Collect, należącym do czeskiej grupy kapitałowej Reform Capital. Był to również rok w którym Emitent zakupił pierwsze portfele wierzytelności.
Z dniem 1 października 2010 r. e-Kancelaria M. Pawłowski Sp. k. została przekształcona w e-Kancelarię Grupę Prawno-Finansową S.A.

W dniu 6 kwietnia 2011 r. Spółka zadebiutowała na rynku alternatywnym NewConnect.

W dniu 24 listopada 2011 r. Emitent otrzymał zezwolenie KNF na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszu sekurytyzacyjnego.

 

  • Dołącz do nas
  • Śledź nas
  • Zamów Newsletter
  • RSS
  • Wersja mobilna
  • Google Play
  • Apple Store
  • GPW Media