Wydarzenie

Konferencja emerytalna

2021-03-18 16:57:35

Problem produktów inwestycyjnych staje się coraz ważniejszy w przestrzeni publicznej. Fundusze nieustająco notują dodatnie bilanse sprzedaży zasilając rynek kapitałowy, jednak nadal giełda i gospodarka odczuwa brak systematycznych, trwałych napływów gotówki do rozwiązań o horyzoncie długoterminowym. Obecnie stoimy przed ostatecznym uporządkowaniem kwestii OFE i na progu wprowadzenia kolejnego konta emerytalnego o zasięgu ogólnoeuropejskim (OIPE).

Zapraszamy do słuchania i oglądania konferencji, która odbędzie się 23 marca (wtorek) o godzinie 10:00 w trybie zdalnym. Organizatorem wydarzenia jest IZFiA, partnerami są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie SA, Grupa ProService Finteco, Kancelaria KSZ Smart Legal oraz CFA Society Poland. Patronami medialnymi: Rzeczpospolita, Parkiet, PAP Biznes, Analizy Online.

Podczas konferencji postaramy się spojrzeć na rynek produktów emerytalnych z trzech perspektyw: systemu, instytucji finansowych i uczestników.

Udział w niej zapowiedzieli m.in. dr Wojciech Nagel Przewodniczący Rady Fundacji GPW, Paweł Borys, Prezes Zarządu PFR SA i Rafał Mikusiński, Zastępca Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto, podczas konferencji będzie kilka interesujących wystąpień, prezentacji oraz dwie debaty. Całość poprowadzi Andrzej Stec, Redaktor Naczelny Gazety Giełdy Parkiet i Wicenaczelny Rzeczpospolitej. Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Więcej informacji: https://konferencje.izfa.pl