Wydarzenie

VII Ogólnopolska Konferencja Compliance & AML

2021-04-09 11:44:24

Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Compliance & AML, która odbędzie się w Warszawie, w formule on line w dniach 20-21 kwietnia 2021 r. Jest to największe, coroczne spotkanie przedstawicieli środowiska compliance oraz AML, organizowane przez Stowarzyszenie Compliance Polska.

Giełda Papierów Wartościowych od początku swojej działalności wspiera tworzenie i doskonalenie standardów, dobrych praktyk oraz prawa. Dlatego z przyjemnością zapraszamy, jako partner tego wydarzenia, do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Compliance & AML

W imieniu GPW z wykładem inaugurującym „Nowe wyzwania dla działów Compliance i AML w dobie pandemii” wystąpi p. Izabela Olszewska, Członek Zarządu ds. Rozwoju Giełdy Papierów Wartościowych.

Partnerem wydarzenia jest także Fundacja GPW. Wojciech Nagel, Przewodniczący Rady Nadzorczej Fundacji, weźmie udział w panelu: „Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych – ewolucja czy rewolucja w compliance?”. Ponadto panelistami i prelegentami konferencji będą przedstawiciele instytucji rynkowych, organów nadzoru, kancelarii prawnych ale przede wszystkim sami specjaliści compliance i AML, którzy podzielą się swoimi międzynarodowymi doświadczeniami, prezentując przy tym najnowsze trendy i kierunki zmian.

Więcej informacji i program wydarzenia