Aktualności

Akcje GPW

 
GPW jest notowana w indeksach
  • 0,18% 4 829,21 mWIG40
  • -0,26% 1 205,06 WIGdiv
  • -0,39% 3 052,55 RESPECT

Interaktywny Raport Roczny GPW 2016

Zobacz
Prezentacje i webcasty
Zobacz
Strategia
Zobacz
Dywidenda
Zobacz
Akcjonariat
Zobacz
Analitycy
Zobacz

Zapraszamy do prenumeraty regularnych publikacji informacyjnych Giełdy Papierów Wartościowych:

  • Newsletter Indeksy - informacje o zmianach w indeksach giełdowych (format HTML)
  • Miesięczny biuletyn statystyczny GPW - miesięczne podsumowanie najważniejszych wskaźników spółek notowanych na GPW (format PDF)
  • Powiadomienia IR - Newsletter IR przeznaczony jest dla osób, które chcą być na bieżąco informowane o ważnych wydarzeniach dotyczących GPW - spółki publicznej. Newsletter pozwala na wyselekcjonowanie kategorii powiadomień, wśród których znajdują się: podsumowanie sesji giełdowej dla akcji GPW, raporty bieżące i raporty okresowe spółki, powiadomienia o terminach publikacji raportów finansowych, webcastach, konferencjach, walnych zgromadzeniach oraz inne informacje.

Zapisanie się do prenumeraty oznacza wyrażenie zgody na umieszczenie podanego adresu e-mail w bazie danych GPW. Dane te będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135) przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., z siedzibą przy ul. Książęcej 4 w Warszawie w celu dodania do listy mailingowej newslettera. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zarejestrowany użytkownik może w dowolnym czasie zrezygnować z otrzymywania Newslettera - poprzez kliknięcie odpowiedniego linku dołączonego do każdego maila zawierającego Newsletter.

Wybierz grupę prenumeraty Newslettera:

Informacje indeksowe

Miesięczny biuletyn statystyczny GPW

Powiadomienia IR