Fundacja GPW. Skorzystaj z bogatej oferty kursów i szkoleń.


Zajmujemy się organizowaniem edukacji giełdowej.

Więcej o Fundacji  

Edukacja. Najlepsza inwestycja

Szkoła Giełdowa

Giełda od wielu lat prowadzi program szkoleń o nazwie Szkoła Giełdowa. W ramach programu Szkoły Giełdowej realizowane są dwa kursy: "Podstawy inwestowania" oraz "Giełda dla średniozaawansowanych". Program każdego kursu obejmuje 14 godzin zajęć podzielonych na 5 wykładów. Wykładowcami Szkoły Giełdowej są teoretycy oraz praktycy, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę i dzielą się swoim doświadczeniem ze słuchaczami.

Dla kogo

  Inwestorzy
  Eksperci
  Emitenci
 

Zobacz najbliższe

Go4Poland

To program kierowany do Polaków studiujących poza granicami kraju. Program umożliwia przekazywanie wiedzy praktycznej poprzez staże, które są podstawowym elementem w poszerzaniu zdobytej wiedzy teoretycznej oraz płynne przechodzenie z rynku edukacji na rynek pracy. Go4Poland – Wybierz Polskę! jest platformą kontaktu, wymiany informacji i budowania relacji pomiędzy studentami a środowiskiem biznesowym.

Dla kogo

  Studenci
  Absolwenci
 

Przejdź do strony

Wizyty Edukacyjne

Oferta wizyt szkolnych adresowana jest do zorganizowanych grup młodzieży szkolnej w przedziale wiekowym 14-18 lat, a maksymalna ilość osób dla jednej grupy wynosi 40 osób. W ramach wizyty edukacyjnej zorganizowane grupy szkolne mogą poznać fakty i zdarzenia z życia giełdy, a także obejrzeć figurę giełdowego byka i Salę Notowań, gdzie znajduje się charakterystyczny dzwon giełdowy.

Dla kogo

  Uczniowie
  Nauczyciele

 

Zarezerwuj wizytę

Multimedia

Repozytorium

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa (SIGG)

Projekt SIGG kierowany jest do uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych, ma na celu rozbudzenie zainteresowania uczniów wiedzą z zakresu funkcjonowania rynków kapitałowych, inwestowania oraz oszczędzania. W grze startują maksymalnie 4-osobowe zespoły uczniów pod opieką nauczyciela.

GPW Trader

Platforma GPWtr@der pozwala sprawdzić się w roli inwestora, bez ryzyka utraty pieniędzy. Jest to idealne narzędzie do nauki dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w akcje, ETFy i kontrakty terminowe notowane na GPW.  Od 2015 r. platforma GPWtr@der jest narzędziem wykorzystywanym także w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej.
Nie stój - inwestuj! Zapisz się już dziś

Partnerzy