Aktualność

Kursy - bezpieczeństwo gospodarcze i przeciwdziałanie stratom

2021-07-23 11:16:23

Fundacja GPW uruchamia specjalistyczne kursy dla firm z bezpieczeństwa gospodarczego i przeciwdziałania stratom

Wywiad i kontrwywiad gospodarczy, skuteczne programy antykorupcyjne, zabezpieczenie interesów ekonomicznych firm i cyberbezpieczeństwo organizacji to najważniejsze obszary tematyczne Programu edukacyjnego GPW Growth Economic Security, który startuje w Fundacji GPW już 16 września br. Chroń swoją organizację przed zagrożeniami w sieci i weź udział w szkoleniach, które pomogą kursantom w planowaniu i wdrażaniu w organizacjach wysokich standardów bezpieczeństwa ekonomicznego!

- Nasze kursy pomogą menadżerom i przedsiębiorcom w planowaniu i wdrażaniu w organizacjach wysokich standardów bezpieczeństwa ekonomicznego, a w efekcie przyczyniać się będą do skutecznej ochrony interesów ekonomicznych podmiotów – mówi Bartosz Niebrzydowski, Prezes Fundacji GPW

Program kierowany jest do emitentów i potencjalnych emitentów papierów wartościowych, w tym małych i średnich przedsiębiorstw oraz zarządów, kluczowych menadżerów i właścicieli spółek. Podczas szkolenia prowadzonego przez wysokiej klasy specjalistów rozwiniesz swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa, w tym cyberbezpieczeństwa i ochrony informacji, co jest szczególnie istotne w kontekście obowiązku zapewnienia ochrony informacji poufnych.

Termin I edycji szkolenia: 16, 17, 23 i 24 września 2021 (15:00-20:00)

Szkolenie zostanie poprowadzone przez aplikację Microsoft Teams

Cena: 2900 PLN + 23 % VAT (3567 PLN brutto)

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie już dziś:

Zarejestruj się elektronicznie 

Odezwiemy się do Ciebie i poinformujemy o wszelkich szczegółach!

Jeśli jesteś już zdecydowany pobierz Formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin, wypełnij, podpisz i prześlij na adres Fundacji GPW.

Regulamin szkoleniaFormularz zgłoszeniowy

Strona GPW GROWTH ECONOMIC SECURITY